Podaj swój adres email jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące nowości.
Aby dodać lub skomentować artykuł musisz się zalogować:
Nie masz konta? Zarejestruj się

Deante Sp. J.
marketing@deante.pl
tel.: 42 638 30 62
fax: 42 638 30 81

Kuchnia zaprojektowana lekko i oszczędnie, lecz ze smakiem.

Zlewozmywak granitowy wraz z baterią chromowaną Mesteno
Pastelowe kolory, jasne meble, miękkie światło – jest to idealna propozycja dla ludzi młodych i pomysłowych, którzy urządzają swoje pierwsze własne mieszkanie. Względy ekonomiczne nie muszą jednak ograniczać ich wyobraźni, a raczej powinny pobudzać do kreatywności.


Do umeblowania kuchni wykorzystano dobrze znane skandynawskie formy – proste, wygodne i skutecznie sprawdzające się w każdym wnętrzu. Można je uzupełniać różnymi dodatkami – w zależności od pory roku i od nastroju. To one decydują o charakterze pomieszczenia w danej chwili. Szczególnie, gdy są oryginalne i zastosowane z odrobiną humoru.Taki sposób na projektowanie na pewno spodoba się osobom, które lubią ciągłe zmiany w swoim otoczeniu i nie szukają jedynie gotowych rozwiązań. Tym, którzy zwykłym przedmiotom potrafią nadać nowe funkcje i tchnąć w nie “drugie życie”. Również w naszym projekcie odnaleźć można efektowne formy, przetworzone z rzeczy znajdujących się w każdym domu – np. doniczki na zioła zrobione z kubeczków do herbaty; pojemniki na makaron ze słoi po konfiturach; ceramiczne flakony będące raz wazonem, raz przechowujące sztućce).

Jedynym niezmiennym elementem wystroju jest granitowy zlewozmywak Reflex wpuszczony w drewniany blat stołu. Będąc świadkiem niejednego przemeblowania, sam nie prędko się znudzi. Wyróżnia go oryginalny trapezowy kształt oraz asymetryczne usytuowanie baterii. Zlewozmywak można łączyć z różnymi bateriami – jak w tym przypadku z granitowym Azurytem (z wyciąganą słuchawką, powiększającą zasięg strumienia wody) lub chromowanym Mesteno, którego dynamiczna linia dodaje pomieszczeniu finezji.

Autor:
Maria Heller
Specjalista ds. Reklamy Deante


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.

© 2009 ® Deante Sp. Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa serwisu kuchnia.deante.pl | Kontakt