Podaj swój adres email jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące nowości.
Aby dodać lub skomentować artykuł musisz się zalogować:
Nie masz konta? Zarejestruj się

Deante Sp. J.
marketing@deante.pl
tel.: 42 638 30 62
fax: 42 638 30 81

Maszynka do makaronu

maszynka-do-makaronu

Praktyczne narzędzie do produkcji domowego makaronu – “maszynka do makaronu”.


Nawet najlepszej jakości makaron kupny nie może się równać z makaronem przygotowanym samodzielnie, ze składników dobranych według własnej oceny i najlepiej ze starej rodzinnej receptury. Niemniej przygotowanie takiego makaronu jest czasochłonne, a tryb życia jaki prowadzi większość ludzi zwykle nie pozwala na oddanie się w pełni przygotowaniom wszystkich składników potrawy samodzielnie.

Przygotowanie makaronu w znacznym stopniu ułatwia maszynka do makaronu. Prezentowana maszynka „Pasta Perfecta” gwarantuje wysoką jakość makaronu, a jednocześnie swoim wyglądem retro przypomina maszyny z lat 60’tych. Maszynka potrafi robić kilka typów makaronu, ale w szczególności nadaje się do makaronu lasagne i tagliatelle. Jej użytkowanie jest niezwykle proste i ogranicza się właściwie do kręcenia rączką. Maszynka wyposażona została w specjalną podstawkę antypoślizgową oraz śrubę gwarantującą stabilność w pracy.

Produkt o niewielkich wymiarach 20cm x 20cm x 15 cm i stosunkowo niewielkiej cenie ~250 zł może być ciekawą propozycją dla każdego lubiącego świeży domowy makaron.


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.

© 2009 ® Deante Sp. Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa serwisu kuchnia.deante.pl | Kontakt