Podaj swój adres email jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące nowości.
Aby dodać lub skomentować artykuł musisz się zalogować:
Nie masz konta? Zarejestruj się

Deante Sp. J.
marketing@deante.pl
tel.: 42 638 30 62
fax: 42 638 30 81

Odśwież swój zlewozmywak

preparat2-small

Preparat do czyszczenia zlewozmywaków stalowych może okazać się niezastąpionym partnerem w walce o pierwotny blask zlewozmywaka…


Pierwotny blask zlewozmywaków

Cenimy nieskazitelne i zadbane powierzchnie zlewozmywaków stalowych, jednak utrzymanie ich w idealnej czystości przy twardej wodzie z dużą zawartością kamienia to wyzwanie dla sprawdzonych środków czyszczących.

Preparat Deante do pielęgnacji zlewozmywaków stalowych, który trafił do regularnej sprzedaży, świetnie radzi sobie nie tylko z osadami z herbaty, czy kawy, ale również z trudnymi do usunięcia osadami kamienia wapiennego. Lekka, żelowa konsystencja ułatwia aplikację produktu na zabrudzone powierzchnie, zapewnia długi czas kontaktu preparatu z czyszczoną powierzchnią oraz gwarantuje łatwe jego spłukiwanie.

Preparat czyści powierzchnie, zabezpiecza przed rdzewieniem oraz poprzez zastosowanie środka nabłyszczającego nadaje lekki połysk. Najlepszy efekt uzyskamy poprzez naniesienie niewielkiej ilości preparatu na wilgotną ściereczkę, równomierne rozprowadzenie na zabrudzonej powierzchni, a następnie spłukanie letnią wodą i wytarcie do sucha miękką ściereczką. Systematyczne stosowanie preparatu Deante sprawi, że zlewozmywaki stalowe długo będą cieszyć się swoim pierwotnym blaskiem, zwiększając komfort ich użytkowania.

» preparat do czyszczenia zlewozmywaków …


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.

© 2009 ® Deante Sp. Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa serwisu kuchnia.deante.pl | Kontakt