Podaj swój adres email jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące nowości.
Aby dodać lub skomentować artykuł musisz się zalogować:
Nie masz konta? Zarejestruj się

Deante Sp. J.
marketing@deante.pl
tel.: 42 638 30 62
fax: 42 638 30 81

Kulinarny konkurs noworoczny dla czytelników „M jak Mieszkanie”

MjM - konkurs kulinarny

Zbliżający się okres świąteczny to doskonała okazja do zaprezentowania umiejętności kulinarnych najbliższym, ale nie tylko …


Dzięki „Noworocznemu konkursowi kulinarnemu”, który Deante zorganizowało wraz z miesięcznikiem „M jak mieszkanie” wszyscy czytelnicy mają szansę pochwalić się swoimi oryginalnymi daniami szerokiemu gronu Internautów na kuchnia.denate.pl, gdzie opublikowane zostaną wszystkie nadesłane przepisy. To oczywiście nie jedyna nagroda: autorzy wyróżnionych, najbardziej oryginalnych i smacznych przepisów otrzymają jeden ze 115 prezentów ufundowanych przez Deante, a wśród nich 5 ekskluzywnych zestawów zlewozmywaków i baterii tej marki.

mjm-2010konkurs

Na kulinarne kartki czekamy do 5. stycznia 2011 pod adresem e-mail marketingwnetrza@murator.com.pl. Zachęcamy do upamiętnienia i przesłania nie tylko przepisów, ale i  zdjęć sprawdzonych smakołyków i eksperymentów kulinarnych…  kto wie może będzie to początek wielkiej kariery, a książki kucharskie naszych laureatów będziemy kupować za rok w prezencie gwiazdkowym naszym najbliższym.

Wszystkich sympatyków gotowania serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Kulinarnym konkursie noworocznym”. Więcej szczegóły o konkursie znajdą Państwo w dostępnym już na rynku styczniowym numerze miesięcznika „M jak mieszkanie”, a rozstrzygnięcie zabawy na łamach numeru marcowego.


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.

© 2009 ® Deante Sp. Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa serwisu kuchnia.deante.pl | Kontakt