Podaj swój adres email jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące nowości.
Aby dodać lub skomentować artykuł musisz się zalogować:
Nie masz konta? Zarejestruj się

Deante Sp. J.
marketing@deante.pl
tel.: 42 638 30 62
fax: 42 638 30 81

O witrynie kuchnia.deante.pl

Współcześnie kuchnia w życiu człowieka to wyjątkowe miejsce o ogromnym znaczeniu. Każdy z nas w ciągu dnia zagląda do niej wielokrotnie  choćby tylko na chwilę, aby sięgnąć coś z lodówki lub na dłużej, aby przygotować posiłek. Przyrządzanie potraw coraz częściej staje się prawdziwym rodzinnym rytuałem i niejednokrotnie jedną z niewielu form wspólnego spędzania czasu. Trzeba więc zrobić wszystko, aby czas ten optymalnie wykorzystać i spędzić wspólnie niezapomniane chwile właśnie w kuchni.

Naszą ambicją jest, aby witryna kuchnia.deante.pl zainspirowała do zmian i żeby kuchnia zaczęła kojarzyć się nie tylko z miejscem przyjemnym, ładnym i funkcjonalnym, ale także stała się domowym centrum rodzinnych spotkań i służyła budowaniu mocnych więzi.

Kuchnia.deante.pl pokazuje jak zagospodarować przestrzeń kuchenną, jakie produkty mogą przyczynić się do urozmaicenia czasu poświęconego gotowaniu, wreszcie proponuje wiele ciekawych przepisów kulinarnych. Inspirujemy wszystkich czytelników nie tylko propozycjami potraw, ale również ich wykonaniem. Jako redaktorzy witryny „Kuchnia Deante” oddajemy się w pełni eksperymentom kulinarnym i przygotowujemy nasze ulubione posiłki, a rezultat tych prac prezentujemy w dziale „Deante od kuchni”.

Zachęcamy wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi ulubionymi przepisami i dokumentowania całego procesu ich przygotowania wszelkimi możliwymi materiałami: obraz, film, dźwięk. Dla tych najciekawszych na pewno znajdziemy atrakcyjne upominki.

Dodaj przepis »
Zarejestruj się »
Zaloguj się »

© 2009 ® Deante Sp. Jawna
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa serwisu kuchnia.deante.pl | Kontakt